Kuchařka-rebelka s nezastavitelným humorem

O Chili

Ačkoliv je vaření a vše kolem jídla hlavní doménou této kuchařky s vietnamskými kořeny, její pole působnosti sahá i za hranice gastronomie. V posledních letech si také vybudovala pověst bavičky, a to především díky svým vtipným videím a neotřelým receptům, ve kterých je humor jednou z hlavních ingrediencí.

Její recepty, ve nichž propojuje asijskou kuchyni s lokálními surovinami, představují osvěžující přístup k vaření, který je jednoduchý a lehce aplikovatelný pro každého z nás. Jak sama říká:

„Baví mě dělat Asii pro lidi, co žijí v mírném podnebném pásu.“

On-line spolupráce

Zapomeňte na nudné fotky s produkty a nepřirozená videa, která vašemu brandu tak akorát uškodí. Takhle influencer marketing nefunguje, nebo by aspoň neměl.

Chili si zakládá na autenticitě, proto spolupracuje pouze se značkami, za které je ochotná ručit svým followerům a které jsou v souladu s jejími hodnotami.

To samozřejmě znamená sice větší vybíravost, ale také větší exkluzivitu a úspěšnost pro vás. Stačí se podívat na jakoukoliv z proběhlých spoluprací na jejím Instagramu nebo TikToku.

Jak taková spolupráce vypadá

Jedinečný gastro zážitek až k vašim dveřím

Nejlepší dárek jsou krásné vzpomínky.

A ty vznikají jen u výjimečných zážitků. Objednat dobrý catering není v dnešní době obtížné, ale dostat exkluzivní gurmánský zážitek se štědrou porcí vietnamského humoru a charizmatickou prezentací, už tak jednoduché není. Což takhle hostina ve stylu vietnamské rodiny nebo čajový obřad s živou hudbou přímo u vás doma?

Až budete chtít své polovičce, přátelům nebo zaměstnancům uspořádat víc než jen další teambuilding s řízky, dejte vědět.

Kontakt

Špetka Chili ve vašem podniku

Inovace a otevřenost ke změnám jsou zásadní pro úspěch každého (nejen) gastro podniku.

Pokud hledáte trochu inspirace pro svoji restauraci nebo bistro, Chili ráda obohatí vaše menu o netradiční asijská jídla, ve kterých mají hlavní roli sezonní a lokální suroviny.

Chili má za sebou nejen řadu pop-upů, jednorázových zážitkových eventů, ale i cooking shows na festivalech nebo firemních akcích.